Yararlı Bilgiler

wordpress ve özel tasarım

WordPress bir blog sistemi olsa da yeni eklediği özellikler ve php ile kolayca müdahale edilebilme özelliği olduğu için, her türlü projeye göre uyarlayabiliyorsunuz.

Şuan da wordpress ile kurumsal, e-ticaret, portal, üyelik sistemli web siteleri, sosyal siteler yapabiliyoruz. Görsel tasarım konusunda da her türlü çalışmayı uyarlayabiliyoruz. Genel olarak bir tasarımcının oluşturduğu psd, png tasarımları html5+ css3 kodlama metotlarına göre kodluyoruz. Yapılan html tasarımları php kullanarak wordpress sistemine göre yapılandırıyoruz. Projelerin değişkenliğe göre wordpress panelline de özel olarak alan açıyoruz. Bu sayede web sitesinin kontrolünü daha da kolaylaştırıyoruz. Panel konusunda gelişmiş örnek çalışmayı aşağıda görebilirsiniz.

wordpress-gelismis-wp-admin-panel

Benim Hakkımda
Murat Bütün

Merhaba Ben Murat Bütün; Yaklaşık 10 senedir internet sektörünün içerisindeyim, bu süreç içerisin de tam zamanlı ve freelance (serbest) olarak bir çok firmanın alt yapısında görev aldım. Genel olarak web tasarım, yazılım ve seo (arama motorları optimizasyonu) işleri yapsam da, orta ölçekli grafik tasarım ve flash çalışmaları da yapmaktayım.

Yukarı