Yararlı Bilgiler

Web Tasarım

Herhangi bir kurumun faaliyet alanlarını ulusal ve ulusal arası ortamlarda ayrıntılı olarak online yayın yapmaya olanak sağlayan sistemlere web sitesi ve bu sitemin en başından sona kadar geçen sürece de web tasarım nedir.

Video, ses kaydı, fotoğraf ve metin gibi görsel araçların bir araya gelmesi ile oluşan internet ağına da web sitesi nedir.

Web sitelerinde firmalar ziyaretçilerini bilgilendirmek için, ürünlerini, fiyat ve teknik özelliklerini, ürünlerini daha anlamlandırmak için video ve resimlerini yükleyebilirler. Bu sayede ziyaretçileri ile kısa sürede bire bir etkileşim de bulunurlar.

Son yıllarda tanıtım aracı olarak kullanılmasının dışında, firmalar için internet üzerinden online mağaza gibi yazılımlarda yazılmakta. Bu sayede firmalar ürünlerinin tüm bilgilerini siteye yükleyip satışını gerçekleştirebiliyor. Ödeme araçları olarak paypal, payu, banka havalesi ve sanal pos sistemleri kullanıla biliniyor.

İnternette deki yerinizi almak için bana ulaşabilir, web tasarım fiyatları ve diğer ihtiyaçlarınıza çözümler getirebilirim.

Benim Hakkımda
Murat Bütün

Merhaba Ben Murat Bütün; Yaklaşık 10 senedir internet sektörünün içerisindeyim, bu süreç içerisin de tam zamanlı ve freelance (serbest) olarak bir çok firmanın alt yapısında görev aldım. Genel olarak web tasarım, yazılım ve seo (arama motorları optimizasyonu) işleri yapsam da, orta ölçekli grafik tasarım ve flash çalışmaları da yapmaktayım.

Yukarı