Yararlı Bilgiler

İzmir Freelance Web Tasarım

Yaklaşık 8 senedir web tasarım ile uğraşıyorum 3 senedir de freelance çalışma şekli olarak devam ediyorum. Projeler doğrultusunda İzmir’e de sık sık gidip geliyorum. Özellikle karmaşık ve belli bir iş planına göre ilerlenecek projelerde İzmir’de sizler ile birlikte çalışabilirim.

İş olarak ağırlık olarak kurumsal web siteleri, e-ticaret siteleri ve özel üyelik sistemli projeler üzerine çalışıyorum. WordPress’in eşsiz kullanım esnekliği ile sitelerimi wordpress alt yapısı ile hazırlıyorum ama müşterilerin isteğine göre php kodlama ile kendi kodlarımızı da yazabiliriz.

E-ticaret projeleri için bir sitede neler olması gerekiyor ise hepsini müşterilerime sağlıyorum. Peki neler bunlar yönetilebilir ürün ve kategorilendirme sistemi, stok takip, kdv oranları tüm ödeme sistemleri vs.

Benim Hakkımda
Murat Bütün

Merhaba Ben Murat Bütün; Yaklaşık 10 senedir internet sektörünün içerisindeyim, bu süreç içerisin de tam zamanlı ve freelance (serbest) olarak bir çok firmanın alt yapısında görev aldım. Genel olarak web tasarım, yazılım ve seo (arama motorları optimizasyonu) işleri yapsam da, orta ölçekli grafik tasarım ve flash çalışmaları da yapmaktayım.

Yukarı