Yararlı Bilgiler

İstanbul Freelance Web Tasarım

??????????????????????????????

Uzun yıllardan beri Eskişehir’de çalışmalarıma devam ettim. Malum internet piyasasında olduğumuz için müşteri kitlemiz yaşadığımız bölgeye bağlı kalmıyor. Zamanla Eskişehir’de kendimi geliştirmediği bir noktadan sonra geldiğim yerde saydığımı fark ettim ve 2013 yılından itibaren İstanbul’da çalışmaya karar verdiğim. Birkaç aydır İstanbul’da oluşturduğum home ofisimizde hem bireysel hem de kurumsal müşterilerimize kurumsal, tanıtım ve e-ticaret siteleri hazırlayıp teknik ve kullanım desteği vermekteyiz.

E-ticaret projelerinde müşterilerimi yazılımsal destek, stok takip programları ve sanal pos uygulamalarının hepsini kendi içimizde çözüyoruz. Video ve görsel materyaller ile birlikte her kesimden internet kullanıcıları sistemimizi kolaylıkla kullanmasını sağlıyoruz.

Düzenli olarak destek verdiğim firmalar ile haftalık belirlediğimiz saatler de yüz yüze görüşme ile durum değerlendirmesi yapıp duruma göre yeni kararlar alıyor veya aldığımız karaların üzerinde geçiyoruz.

Sizlerde Professional olarak çalışmak dileğim ile…

Benim Hakkımda
Murat Bütün

Merhaba Ben Murat Bütün; Yaklaşık 10 senedir internet sektörünün içerisindeyim, bu süreç içerisin de tam zamanlı ve freelance (serbest) olarak bir çok firmanın alt yapısında görev aldım. Genel olarak web tasarım, yazılım ve seo (arama motorları optimizasyonu) işleri yapsam da, orta ölçekli grafik tasarım ve flash çalışmaları da yapmaktayım.

Yukarı