Yararlı Bilgiler

Eskişehir Web Tasarım

?????????????????????Yaklaşık 7 senedir freelance olarak hizmet vermekteyim ve bu süre zarfı içerinde hem Eskişehir çalıştım. Freelance çalışmaman dolayı müşterilerim Eskişehir hatta ülke dışından da oldu. Eskişehir web tasarım anladım da 10 15 adet firmaya destek sağladım. Eskişehir’de güçlü e-ticaret web siteleri oluşturdum.

Genel olarak hızlı ve kullanımı kolay olması acısından wordpress kullanmaktayım. Yaratıcı bir grafik tasarımcının oluşturduğu veya benim müşteri ile birlikte yaptığım toplantılar sonucu, ortaya çıkan psd tasarımı html5 + css ve daha sonrada wordpress alt yapısına entegre etmekteyim. Eskişehir web tasarım anladım bir İstanbul veya bir Ankara değil tabi ki ama Eskişehir’deki girişimcilerde kaliteli projeler yaratmakta.

Benim Hakkımda
Murat Bütün

Merhaba Ben Murat Bütün; Yaklaşık 10 senedir internet sektörünün içerisindeyim, bu süreç içerisin de tam zamanlı ve freelance (serbest) olarak bir çok firmanın alt yapısında görev aldım. Genel olarak web tasarım, yazılım ve seo (arama motorları optimizasyonu) işleri yapsam da, orta ölçekli grafik tasarım ve flash çalışmaları da yapmaktayım.

Yukarı