Blog

  Yazıyı Değerlendirin

  Piyasada birçok dil eklentisi var. Kimisi ücretli, kimisi ücretsiz satılmakta. Dil eklentisi wordpress için biraz sıkıntılı bir iş eklentiler, temalar, özel alanlar işin içine girince tüm bu alanları çevirecek piyasada tek bir eklenti var Wpml.

  WPML Tanıtım Videosu

  Bir site için ömür boyu update 240,00 TL ye satılıyor. Eklentiyi aldığınızda WordPress ile sorunsuz çalışmakta WooCommerce için ise birkaç yama eklemeniz gerek. Yamalar için herhangi ücret ödemenize gerek yok. Temanın dil dosyasını çevirebilir, tema ayarları gibi tema yapımcısı tarafından oluşturulmuş alanlarıda tüm dillerde düzenleme yapabiliyorsunuz.

  Dilerseniz sitenize giren ziyaretçinin tarayıcısına diline göre web sitenize giriş yaptığında otomatik yönlendirme yaptırabilirsiniz. Eklenti lisansı sistemi ile çalışmakta. Tüm projelerimde bu eklentiyi kullandığım için satış hakkını da aldım web sitem üzerinden benimle iletişime geçip eklentiyi satın alabilirsiniz. Gün içerisinde size domainize özel lisansı gönderilir.

  Eklenti Kullanımı

Benim Hakkımda
Murat Bütün

Merhaba Ben Murat Bütün; Yaklaşık 10 senedir internet sektörünün içerisindeyim, bu süreç içerisin de tam zamanlı ve freelance (serbest) olarak bir çok firmanın alt yapısında görev aldım. Genel olarak web tasarım, yazılım ve seo (arama motorları optimizasyonu) işleri yapsam da, orta ölçekli grafik tasarım ve flash çalışmaları da yapmaktayım.

Yukarı