Blog

  Özel WordPress Eğitimi

  Ortalama 2.3

  Merhaba 10 yıldır wordpress ile ilgili tema ve eklentiler geliştiriyorum. Türkiye’de e-ticaret teması satan bir sitemiz var. Ayrıca codecanyon.net ve themeforest.net gibi sitelerde de eklenti ve temalarımı satışa çıkardım. Bu deneyimlerim sizlere aktarmak için detaylı wordpress ve woocommerce eğitim dokümanları hazırladım ve bunları bir bir ofis ortamında karşılıklı sohbet şeklinde sizlere detaylı olarak aktarıyorum

  İster kurumsal ister bireysel olarak eğitim talebinde buluna bilirsiniz. Peki eğitim içeriklerinde neler var.

  WordPress Kullanımı

  Web sitesini oluşturmuş kullanıcılar için WordPress’in bütün ekranlarının detayları ile anlatıldığı bir eğitim içeriğidir. Eğitim sonunda WordPress paneline hakim olur ve sitenizi tüm detayları ile kontrol edebilirsiniz.

  WordPress Güvenlik ve Seo

  Sitenizin alabileceğiniz güvenlik yöntemleri ve arama motorlarında üst sıralara çıkmak için site içerisinde kullanmanız gerek eklenti ve ayarları anlatılmaktadır. Ayrıca Google Web Master Tools eğitimi de bu içeriktedir.

  Html to WordPress

  Psd tasarımlarını html olarak kodlayabilen kişiler için hazırlamış olduğum bir eğitim serisidir. Sıfırdan kendi kodlarınız ile wordpress frameworks içerik yönetimini kullanarak sitelerinizi kodlayabilirsiniz.

  Detaylı bilgi için iletişim sayfasından veya 0506 727 03 12 numaralı telefondan bana ulaşabilirsiniz.

  WooCommerce Eğitim İçeriği İçin Tıklayınız

Benim Hakkımda
Murat Bütün

Merhaba Ben Murat Bütün; Yaklaşık 10 senedir internet sektörünün içerisindeyim, bu süreç içerisin de tam zamanlı ve freelance (serbest) olarak bir çok firmanın alt yapısında görev aldım. Genel olarak web tasarım, yazılım ve seo (arama motorları optimizasyonu) işleri yapsam da, orta ölçekli grafik tasarım ve flash çalışmaları da yapmaktayım.

Yukarı