Satıcı Dostu

 • GÜVENLİK

  Woocommerce eklentisi wordpress ile %100 uyumlu olarak çalışmaktadır. Wordpress güvenlik önemlerinizi üst düzeyde tuttuğunuz sürece e-ticaret sitenizde herhangi bir zarar verilmesi söz konusu değildir. Ayrıca woocommerce eklentisi SUCURİ tarafından denetlenmektedir.

 • KAPSAMLI MAĞAZA YÖNETİMİ

  Wordpress woocommerce eklentisi sayesinde e-ticaret sitenize istediğiniz kadar ürün ve kategori ekleyebilirsiniz. Müşteri bilgilerinizi kontrol edebilir, sipariş güncellemelerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

 • RAPORLAMA

  Satışını gerçekleştirdiğiniz ürünleri satış raporlarını detaylı bir şekilde görebilir, aldığınız sonuçlara göre ürünlerinizi düzenleyebilirsiniz. Satış dışında kupon, müşteri ve stok raporlarını ayrıntılı bir şekilde panelinizde görebilirsiniz.

 • PAZARLAMA VE PROMOSYON

  Woocommerce eklentisi sayesinde gelişmiş bir kupon sistemi oluşturabilirsiniz. Kupon hazırlarken satış kategorisi, ürün, tarih, adet vb. gelişmiş düzenlemeleri ayarlatabilirsiniz.

 • VERGİ

  Satış yaptığınız ülkenin vergi düzenlemelerine göre wordpress woocommerce eklentisi ile vergi ayarları gerçekleştirebilirsiniz.

 • SEO

  Wordpress seo konusunda tartışılmaz en önde gelen açık kaynak yazılımlarından birisi. Woocommerce eklentisi de wordpress’in bu eşsiz seo özelliklerini %100 desteklemektedir.

Benim Hakkımda
Murat Bütün

Merhaba Ben Murat Bütün; Yaklaşık 10 senedir internet sektörünün içerisindeyim, bu süreç içerisin de tam zamanlı ve freelance (serbest) olarak bir çok firmanın alt yapısında görev aldım. Genel olarak web tasarım, yazılım ve seo (arama motorları optimizasyonu) işleri yapsam da, orta ölçekli grafik tasarım ve flash çalışmaları da yapmaktayım.

Yukarı