Türkçe Kargo Eklentisi

Türkçe Kargo Eklentisi

Türk kargo firmalarının tamamını kapsayan, WooCommerce kargo takip eklentisi ile müşterilerinizin sipariş sonunda kargo takibi yapmalarını kolaylaştırın.

Birden çok kargo firmasını aynı anda çalıştırabilirsiniz. Kargo takip firmasının size vermiş olduğu, takip numarasını müşterinizin sipariş sayfasına kargo firmasını seçip yapıştırıyorsunuz. Kargo takip numarası girildiğinde müşteriye takip ekranı ve takip numarası ile ilgili bir mail gönderiliyor. Ayrıca web sitesi üzerinden sipariş detayları sayfasından da sipariş bilgilerine ulaşabiliyorsunuz.

Eklentide hemen hemen tüm firmalar var ama atladığımız bir firma varsa benimle iletişime geçerek ekleme yapabiliriz. Şuan desteklediğimiz firmalar yurtiçi kargo, mng kargo, aras kargo, süret kargo, ups kargo, metro kargo, tnt kargo, dhl kargo, ptt kargo dur. Eklenti hakkında bilgi ve satın almak için iletişim sayfasından benimle iletişime geçebilirsiniz.

Benim Hakkımda
Murat Bütün

Merhaba Ben Murat Bütün; Yaklaşık 10 senedir internet sektörünün içerisindeyim, bu süreç içerisin de tam zamanlı ve freelance (serbest) olarak bir çok firmanın alt yapısında görev aldım. Genel olarak web tasarım, yazılım ve seo (arama motorları optimizasyonu) işleri yapsam da, orta ölçekli grafik tasarım ve flash çalışmaları da yapmaktayım.

Yukarı