Blog

    Ortalama 5

    WordPress E-Ticaret eklentisi WooCommerce için eklentiler geliştirmeye devam ediyorum. Özellikle eklentiler ile ilgili müşterilerimden en çok ihtiyaç duydukları özellikleri Woocommerce’ye kazandırmaya çalışıyorum. Bazı eklentileri wordpress.org adresin ücretsiz olarak bazılarını ise güncelleme ve teknik desteğin devamlı sağlanacağı için ücreti olarak veriyorum.

    Bu WooCommerce Koli eklentisi sayesinde eklediğiniz ürünleri koli fiyatı üzerinden sayabilirsiniz. Ayrıca ürün sayfasında koli fiyatı, birim fiyatı, koli içerisindeki ürün sayısı göstermekte. Bu sayede toptan ürün satan WooCommerce kullanıcıları ürünlerinin özelliklerinin müşterileri de detaylı olacak göstermekte.

    Eklenti ile ilgili bilgi almak için bana iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz.

    Eklenti Videosu

Benim Hakkımda
Murat Bütün

Merhaba Ben Murat Bütün; Yaklaşık 10 senedir internet sektörünün içerisindeyim, bu süreç içerisin de tam zamanlı ve freelance (serbest) olarak bir çok firmanın alt yapısında görev aldım. Genel olarak web tasarım, yazılım ve seo (arama motorları optimizasyonu) işleri yapsam da, orta ölçekli grafik tasarım ve flash çalışmaları da yapmaktayım.

Yukarı