Blog

    Yazıyı Değerlendirin

    WordPress e-ticaret eklentisi WooCommerce ile ilgili piyasada bir çok kur eklentisi mevcut. Genel olarak eklentilerin çalışma şekli bir kur üzerinden fiyat giriyorsunuz ürünlerinize örnek 100,00 TL, eklenti sayesinde sitenize koyacağınız bir select menu ile bu TL tutarı istediğiniz kura çevirebiliyorsunuz. Eklentiler genelde yandex gibi güvenilir sitelerde kur alıyor. 100,00 TL ürünü 33,00 $ satıyorsunuz. Çalıştığınız ödeme sistemin de çevirdiğiniz bu kurlar üzerinden ödeme aldığından emin olun yok müşteriniz ödeme sayfasında hata ile karşılaşabilir.

    Dilerseniz aşağıda ekran görüntüsünü aldığım gibi kurların fiyatını otomatik ürün sayfasında gösterebilirsiniz. En yeni WooCommerce Döviz Kuru Eklentileri için TIKLAYINIZ

    woocommerce-doviz-kuru

Benim Hakkımda
Murat Bütün

Merhaba Ben Murat Bütün; Yaklaşık 10 senedir internet sektörünün içerisindeyim, bu süreç içerisin de tam zamanlı ve freelance (serbest) olarak bir çok firmanın alt yapısında görev aldım. Genel olarak web tasarım, yazılım ve seo (arama motorları optimizasyonu) işleri yapsam da, orta ölçekli grafik tasarım ve flash çalışmaları da yapmaktayım.

Yukarı