Blog

    Yazıyı Değerlendirin

    Fotoğraf, kamp uzun yolculuklar derken hepimizin ihtiyacı haline gelmeye başladı taşınabilir şarj cihazları. İlk olarak Duracell 1800 mAh (52,00 TL) şarj aleti kullanmaya başladım. Bu şarj cihazı cep telefonunu bir kere bile doldurmuyor, üstelik pilin tamamen boşalması için 3-4 saat beklemek zorunda kalıyorsunuz. Bu durum gerçekten hiç olmamasından daha iyi.

    Bu cihazımı Philips DLP10402 10400 mAh (140,00 TL) ile değiştirdim. Bu cihazın iki adet usb çıkışı var aynı anda iki cihazı şarj edebiliyorsunuz. Özellikle Gopro kullanımlarında kamera ve kumandasını aynı anda doldurmak büyük bir zaman kazancı. Cihaz %0 bir akıllı cep telefonu bataryasını 6 kez dolduruyor. Hız olarak ta bilgisayarın usb çıkışından daha hızlı.  Cihazın kendi şarj göstergesi de birebir şarj durumunu gösteriyor. Bu tür cihazlar ile usb den şarj alabilecek tüm cihazlarınızı şarj edebilirsiniz.

    Tabii ki aradaki kalite farklı olduğu kadar bir fiyat farkı da var ilgilenen arkadaşlar için bir karşılaştırma yapmak istedim.

Benim Hakkımda
Murat Bütün

Merhaba Ben Murat Bütün; Yaklaşık 10 senedir internet sektörünün içerisindeyim, bu süreç içerisin de tam zamanlı ve freelance (serbest) olarak bir çok firmanın alt yapısında görev aldım. Genel olarak web tasarım, yazılım ve seo (arama motorları optimizasyonu) işleri yapsam da, orta ölçekli grafik tasarım ve flash çalışmaları da yapmaktayım.

Yukarı