Blog

  Yazıyı Değerlendirin

  Sosyal medya günümüzde çok önemli bir hal aldı. Sosyal medyanın gücü bir hayli yükselirken artık çok ünlü bir sanatçı yaptığı bir hata yüzünden sosyal medya ile yerle bir edilebilir hale geldi. Tam tersi bir durumda tanınmamış bir isim ürettiği içerik ile kısa zamanda çok büyük yerlere gelmeyi başarabiliyor. Ancak tanınmak ünlü olmak, fenomen olmak için ürettiğiniz içeriklerin kaliteli olması gerekir. Eğer ki kaliteli bir içerik üretmeye başlar ve istikrarlı bir şekilde beğenilen ürünler ortaya koyarsanız kısa zamanda çok tanınmış bir kişi olmayı başarırsınız.

  İçeriğin Gücü

  Kaliteli İçerik ve Başarı

  Doğru içeriğin gücü sizi bir gecede en çok tanınan isim haline getirebilir. Bir gecede en çok konuşulan isim olunabilir ve programlara davetler alınabilir. Yapılacak doğru içeriklerle dizi veya film teklifleri alınılabilir. Çok sayıda bir hayran kitlesine ulaşılabilir ve kendi filminizi çekebilirsiniz. Toplum içinde içeriklerin kalitesine göre söz sahibi olan söyledikleri dinlenen bir fenomen haline gelinebilir. Peşinizden onlarca hatta yüzlerce insanı fikirleriniz ve söylediklerinizle sürükleyebilirsiniz. Doğru içerikler her zaman fazlaca izlenme ve beğeniye sebep olacaktır. Doğru içerikler üretip tanınmış biri olunduktan sonra sponsorluk teklifleri gelmeye başlar.

  İş İmkanları

  Üniversiteler konuşmacı, girişimci, fenomen sıfatları ile sizlere davetiyeler gönderebilir. Yolda yürürken çok tanınan bir isim olunabilir. Sosyal medya içerik gücü doğru kullanıldığında zamanla bambaşka bir yaşam yaşamaya sebep olabilir.

Benim Hakkımda
Murat Bütün

Merhaba Ben Murat Bütün; Yaklaşık 10 senedir internet sektörünün içerisindeyim, bu süreç içerisin de tam zamanlı ve freelance (serbest) olarak bir çok firmanın alt yapısında görev aldım. Genel olarak web tasarım, yazılım ve seo (arama motorları optimizasyonu) işleri yapsam da, orta ölçekli grafik tasarım ve flash çalışmaları da yapmaktayım.

Yukarı