Blog

  Yazıyı Değerlendirin

  Bisikletle seyahat sırasında ne kadar yol yaptığınız kaç saat hareket halinde kaldığınız gibi istatistikleri tutmak istiyorsanız size tek bir marka tavsiye edeceğim Sigma. Şimdi bütçenize ve size en uygun Sigma’ları inceleyelim.

  Sigma 1009

  Öncelikle benim kullandığım Sigma modeli bu şuana kadar bir sorun yaşamadım. Genel özellikleri 7 farklı dil seçeneği, otomatik başlama durma, pil seviyesi göstergesi, içerisinde bulunan çip sayesinden eski ayarlara geri dönme, anlık hız göstergesi, ortalama hız göstergesi, max. Hız göstergesi, yolculuk mesafesini gösterme (Ne kadar hareket halinde kaldığınızı gösterir), km saatini kullanmaya başladığınız günden beri kaç km yol yaptığınızı gösterir, zamanlama programı mevcuttur, biniş zamanınızı gösterir, saati gösterir.Sigma 1009 demosunu incelemek İçin buraya tıklayınız.

  Sigma 1009 bisiklete nasıl monte edilir videolu olarak bu linkte izleyebilirsiniz.

  Ürünü Kaçkar Bisikletten satın alabilirsiniz. Fiyatı 25,00 €

  ——————————————————————————————

  Sigma Bc 1009 STS Dijital Wireless

  Genel özellikleri 7 farklı dil seçeneği, otomatik başlama durma, pil seviyesi göstergesi, içerisinde bulunan çip sayesinden eski ayarlara geri dönme, anlık hız göstergesi, ortalama hız göstergesi, max. Hız göstergesi, yolculuk mesafesini gösterme (Ne kadar hareket halinde kaldığınızı gösterir), km saatini kullanmaya başladığınız günden beri kaç km yol yaptığınızı gösterir, zamanlama programı mevcuttur, biniş zamanınızı gösterir, saati gösterir.Sigma BC 1009 STS demosunu incelemek İçin buraya tıklayınız.

  Sigma Bc 1009 STS bisiklete nasıl monte edilir videolu olarak bu linkte izleyebilirsiniz.

  Ürünü Kaçkar Bisikletten satın alabilirsiniz. Fiyatı 50,00 €

  ——————————————————————————————

  Sigma BC 1609

  Genel özellikler, 7 farklı dil seçeneği, 2 ayrı lastik boyutu ayarlanabilir, ikinci bisikleti otomatik tanıma, otomatik başlama durma, arka ekran ışığı, pil durum göstergesi, yedekleme özelliği, mevcut sıcaklık, anlık hız, ortalama hız, max. Hız, sürüç mesafesi, ortalama hız karşılaştırması, programlanabilir bölüm, ileri geri sayaç, gerçek ritim, toplam mesafe. Sigma BC 1609 demosunu incelemek İçin buraya tıklayınız.

  Sigma Bc 1609 bisiklete nasıl monte edilir videolu olarak bu linkte izleyebilirsiniz.

  Ürünü Kaçkar Bisikletten satın alabilirsiniz. Fiyatı 35,00 €

  ——————————————————————————————

  Sigma Bc 509

  Bisikletinize monte edip tekerlek ölçünüze göre ayarladığınız zaman çalışmaya hazır hale gelir. Hızınızı, bindiğiniz süreyi, biniş uzunluğunuzu ve toplamda kullanmaya başladığınız günden itibaren yapılan km’yi gösterme özelliğine sahiptir. Geniş ekranı ve büyük karakterleri sayesinde hızınızı ve zamanı kolaylıkla okuyabilirsiniz. Tekerleğiniz dönmeye başladığı an otomatik olarak açılır. Bu basit fonksiyonları sayesinde kullanımı basit bir km saati olur. Sigma Bc 509 demosunu incelemek için tıklayınız

  Sigma Bc 509 bisiklete nasıl monte edilir videolu olarak bu linkte izleyebilirsiniz.

  Ürünü Kaçkar Bisikletten satın alabilirsiniz. Fiyatı 15,00 €

  ——————————————————————————————

  Önemli Not:

  Sigmaların bir özelliğine tüm verileri bilgisayara ortamına aktarıp istatistiklerinize bakabiliyorsunuz. Bunun için ekstradan 23 $’a Sigma Docking Station almalısınız. Bu ürünü Türkiye’de bulmak sıkıntı ama amazon dan bu linkten kolayca alabilirsiniz. Ayrıca bilgisayarına Sigma’nın kendi sitesinden indireceğiniz. “Data Center” programını da 9.5 $ satın almalısınız. Ürünü aldığınızda size %50’lik indirim kuponu da beraberinde geliyor. Bu indirimi data center programını alırken kullanabilirsiniz. Sigma Data Center sayfası için tıklayınız.

  Diğer Sigma Docking Station Modelleri

Benim Hakkımda
Murat Bütün

Merhaba Ben Murat Bütün; Yaklaşık 10 senedir internet sektörünün içerisindeyim, bu süreç içerisin de tam zamanlı ve freelance (serbest) olarak bir çok firmanın alt yapısında görev aldım. Genel olarak web tasarım, yazılım ve seo (arama motorları optimizasyonu) işleri yapsam da, orta ölçekli grafik tasarım ve flash çalışmaları da yapmaktayım.

Yukarı