Blog

  Ortalama 5

  Laçin beldesi Eskişehir’e 60 kilometre uzaklığındadır. Bölge de mesire yerleri dışında doğa yürüyüşü yapmak içinde güzel parkurlar mevcut. Yürüyüşler sırasında bazı bölgelerde maden suyu çıkmaktadır. Çeşmelerden farklı bir tat ile karşılaşırsanız şaşırmayın.

  İç Anadolu bölgesinde olmasına rağmen bölgenin deniz seviyesinden yüksekliği 220 metredir. Çevresi de dağlar ile çevrili olduğu için doğa yürüyüşleri sırasında 220 metreden, 1300 metreye kadar çıkabiliyorsunuz. Buda yürüyüş sırasında yeşillik bir iklimden, karlı bir iklime geçebilirsiniz (ocak sonu, şubat ayları gibi). Eskişehir göre yükseklik az olduğu için, merkeze göre hava sıcaklı 8-9 derece daha fazladır. Yürüyüşe çıkmadan önce yanınıza ince giysilerde almanızda fayda var.

  Bölgede Eos Trekking ekibi ile yaptığımız yürüyüşlerden bazı fotoğraflar.

  eskisehir-lacin-dogayuruyusu-1

  eskisehir-lacin-dogayuruyusu-2

  eskisehir-lacin-dogayuruyusu-3
  eskisehir-lacin-dogayuruyusu-4

  Eskişehir Laçin Bölgesi Harita Bilgileri

   

Benim Hakkımda
Murat Bütün

Merhaba Ben Murat Bütün; Yaklaşık 10 senedir internet sektörünün içerisindeyim, bu süreç içerisin de tam zamanlı ve freelance (serbest) olarak bir çok firmanın alt yapısında görev aldım. Genel olarak web tasarım, yazılım ve seo (arama motorları optimizasyonu) işleri yapsam da, orta ölçekli grafik tasarım ve flash çalışmaları da yapmaktayım.

Yukarı