Blog

  Geçtiğimiz hafta sonu ekiple Demirli – Yeni sofça arasında 12 KM bir doğa yürüyüşü yaptık. Sabah 10 gibi demirli köyü yakınlarından bir noktada başlangıç yapıp, bir süre kar sularının da etkisiyle çoğalan derenin yanında yürüdük. Doğaçlama bir yürüyüş olduğu için 5-6 kez derenin üzerinden atlayarak düzgün yolu bulmaya çalıştık. Yeni sofça köyü dışındaki eski terk edilmiş hamamında mola verip, yemeğimizi yedik. Bisiklet ile yazları buralara çok geldim ama doğa yürüşlerindeki gibi araziye çok fazla giremiyordum. Doğada yapılan her sporun ayrı bir tadı var. (08.02.2015)

  eskisehir-trekking-yenisofca-3

   

  eskisehir-trekking-yenisofca-1

   

  eskisehir-trekking-yenisofca-2

Sosyal Medyada Paylaş
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestFlattr the authorBuffer this pageShare on RedditShare on StumbleUponShare on TumblrDigg this
Benim Hakkımda
Murat Bütün

Merhaba Ben Murat Bütün; Yaklaşık 10 senedir internet sektörünün içerisindeyim, bu süreç içerisin de tam zamanlı ve freelance (serbest) olarak bir çok firmanın alt yapısında görev aldım. Genel olarak web tasarım, yazılım ve seo (arama motorları optimizasyonu) işleri yapsam da, orta ölçekli grafik tasarım ve flash çalışmaları da yapmaktayım.

Yukarı