Wordpress ve WooCommerce Eğitimleri

Ortalama 4

WordPress’te All İn Seo Kullanımı

WordPress web sitenizde sayfaları oluştururken ayarlarına uygun hazırlayınız. Ürün başlığı eklerken aşağıdaki gösterdiğim alandan link uzantısı 60 karakteri geçmemeli. Örneğin inşaat sektörü üzerine projeler isimde bir sayfa oluşturdunuz. Sayfa adına projeler yazıp aşağıda gösterdiğim alana “istanbulda suit ev projeleri” yazıp tamama basın sistem bunu otomatik olarak www.domain.com/istanbulda-suit-ev-projeleri olarak güncelleyecektir.

all-in-seo-link-yapisi

All in seo eklentisi kurulduktan sonra sitenizde her sayfa eklerken alt tarafa aşağıdaki gibi bir ekran gelecek.Açıklamalara göre içeriklerinizi giriniz.

1. Başlık kısmına 60 karakteri geçmeyecek şekilde bi cümle yazın link uzantısındaki anahtar kelimeleri geçirmesi sizin için iyi olacaktır.

2. Açıklama kısmı da en fazla 160 karakter olmalı ziyaretçinin sayfaya girdiğinde ne öreceğine dair bilgiler verin

all-in-seo-baslik-aciklama

Peki bu eklemeler Google’de nerede görünüyor. Aşağıdaki metni inceleyiniz.

all-in-seo-google

Benim Hakkımda
Murat Bütün

Merhaba Ben Murat Bütün; Yaklaşık 10 senedir internet sektörünün içerisindeyim, bu süreç içerisin de tam zamanlı ve freelance (serbest) olarak bir çok firmanın alt yapısında görev aldım. Genel olarak web tasarım, yazılım ve seo (arama motorları optimizasyonu) işleri yapsam da, orta ölçekli grafik tasarım ve flash çalışmaları da yapmaktayım.

Yukarı