Wordpress ve WooCommerce Eğitimleri

Yazıyı Değerlendirin

Harici / Bağlantılı Ürün

WordPress’in e-ticaret eklentisi WooCommerce’nin bu özelliği sayesinde siteniz üzerinden affiliate marketing tarzı ürünler satabilirsiniz. Fiyat ve diğer içerik bilgilerini basit üründe olduğu gibi ekliyoruz.

harici-baglantisi-urun

Ürün bilgisi kısmını “Harici / Bağlantılı Ürün” olarak değiştiriyoruz. Bu ekranda karşımıza Ürün Bağlantısı ve buton metni isminde iki alan geliyor. Ürün Bağlantı adresine satışın yapıldığı ürünün linkini yazıyoruz, buton metnine de bağlantı butonunda ne görünmesini istiyorsanız onu yazınız.

harici-baglantisi-urun-ornek

Sosyal Medyada Paylaş
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestFlattr the authorBuffer this pageShare on RedditShare on StumbleUponShare on TumblrDigg this
Benim Hakkımda
Murat Bütün

Merhaba Ben Murat Bütün; Yaklaşık 10 senedir internet sektörünün içerisindeyim, bu süreç içerisin de tam zamanlı ve freelance (serbest) olarak bir çok firmanın alt yapısında görev aldım. Genel olarak web tasarım, yazılım ve seo (arama motorları optimizasyonu) işleri yapsam da, orta ölçekli grafik tasarım ve flash çalışmaları da yapmaktayım.

Yukarı