Blog

  Askerde Cep Telefonu Kullanımı

   8 Mayıs 2015 Genel Yorum Yok
  Ortalama 4.5

  Kısa süre önce Türk Silahlı Kuvvetleri kışladaki askerlerin motivasyonunu yüksek tutmak için cep telefonu kullanımını serbest hale getirdi tabi bazı şartlar dâhilinde.

  AskerCell

  Bu konuda ilk atak Turkcell’den geldi TSK’nın belirlediği şartlara göre ilk sim kartı piyasaya sürdü. Askercell’e sahip asker, 7 tane numarayı arayıp mesaj atabiliyor. Bu numaraları kendisi müşteri hizmetlerini arayarak ekleme çıkarma yapabiliyor. 7 numaranın 5 cep telefonu 2’si sabit numara olabiliyor. AskerCell’i sim kartı bu 7 numara ile sadece siz iletişim kurabiliyorsunuz dışarıdan herhangi bir numara sizi araya biliyor. AskerCell ile mesait saatleri dışında 18:00 – 08:00 saatleri arasında çalışmakta.

  Cep Telefonu

  Akıllı telefon olmayacak. Hatta telefonunuzun data özelliği, radyo vb gibi konuşma ve mesajlaşma dışında bir özelliği olmayacak.

  Not: Birliklerinize teslim olmadan önce mutlaka önceden arayıp telefon kullanımı ile ilgili bilgi alınız.

Benim Hakkımda
Murat Bütün

Merhaba Ben Murat Bütün; Yaklaşık 10 senedir internet sektörünün içerisindeyim, bu süreç içerisin de tam zamanlı ve freelance (serbest) olarak bir çok firmanın alt yapısında görev aldım. Genel olarak web tasarım, yazılım ve seo (arama motorları optimizasyonu) işleri yapsam da, orta ölçekli grafik tasarım ve flash çalışmaları da yapmaktayım.

Yukarı